♥NIKT KTO ODEJDZIE Z TEGO ŚWIATA,NIE UMRZE DOPÓKI SĄ LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ
GO W SWOIM SERCU PAMIĘCI I WSPOMNIENIACH ♥ŚWIATEŁKA DO NIEBA{*}
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wspomnienia zostaną na zawsze ❤ ANIOŁKI KOCHANE
Zgłoś SPAM
Twoja babcia
Jędruniu-sobota.A może spacer do Parku Sołackiego,a potem tarta we
FŁ.Wnusiuniu Mój, naprawdę Kochany nie umiem nic....
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Kalusiu,dla Ciebie Córeczko Moja.Słońce świeci,a ja płaczę,że
świeci..Zaraz u Was będę..
Tak Cię bardzo kocham...Światełko również dla Ani,wiesz ,dla której...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
My rodzice powinniśmy mieć prawo opiekować i cieszyć się naszymi Dziećmi
do końca swoich dni.Nie wolno nam tego odbierać!!!
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - babcia śp. Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba - mama śp. Bartka
Pamiętamy [x]x[x][x]
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
J
Cztery życia utracone..., a ile serc wydartych...???
Zgłoś SPAM
J
I dla Twojej mamusi z dobrocią tak wielką - wypisaną rzeczywiście na
twarzy...Wyrażaną każdym gestem...Ach, cóż tu napisać...DLACZEGO???
Zgłoś SPAM
J
Jędruniu dla Ciebie w imię pamięci...
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamietam...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama adriana grewędy
Zapalam dla was światełko pamięci.Przytulam do serca.Mieszkam w mieszkaniu z
widokiem na szczyt Jasnej Góry-patrze i prosze matke Boża o opieke tam w
niebie nad ukochanymi podczas rozłąki.
Zgłoś SPAM
..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Kochani Moi.Tata-dziadek jak zawsze jeszcze u Was.Takie to nasze życie
bez Ciebie Kaluniu i bez Ciebie Jędruniu.To nie jest już życie.To jest
wielkie, tragiczne cierpienie.
Zgłoś SPAM
...
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany....[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.