Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..Śpijcie spokojnie Karolinko..Jędrusiu..[*]
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*]dla Elmusia.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*]dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY.Światełko i
modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie.Karolinko
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY.Światełko i
modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie.Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Choc tak daleko od siebie,wciaz blisko i zadna chwila nie odejdzie w
zapomnienie***
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas na niebie słońcem,bez tego słońca nie ma dla nas
życia,jak mała słaba roślinka bez słońca zwiędniemy i zginiemy,zostanie
po nas odrobina cienia,a Was nie ma,nie ma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Iza
Dla Was...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Dla Was...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
** JUŻ NIGDY...JAK OKRUTNIE DWA SŁOWA TE BRZMIĄ ! ** ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA
WAS ANIOŁECZKI *** (*)(*)(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.