Bez Was jest tak okropnie,przerażliwie smutno...Kocham i bardzo tęsknię.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Elmusiu,ucałuj od Nas Mamunię.Tylko Ty możesz to teraz zrobić Najdroższy
mój.Nie ma żadnych słów Kochany,żeby opisać co Twoja babinka
czuje,zostawszy tu bez Ciebie...
Zgłoś SPAM
Kalusi- mama
Córeczko moja najdroższa,nasza Kobietko całuję Cię bardzo mocno,ale nie mam
już sił ,Kalusiu,na to życie bez Ciebie......Aniu tulę Ciebie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” Śpijcie SŁODKIE
ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
tata
Kalusiu, całuję Cię w Twoim Dniu..kocham i strasznie tęsknię
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamietam...no i spełniło się Twoje dla mnie życzenie z dedykacji w
książce!dziękuje!
[*][*]
Zgłoś SPAM
Bietka
Karolinko naręcza kwiatów dla Ciebie w woalu miłości ludzkich serc, wśród
których ten Jędrusiowy najpiękniejszy *)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.