Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
M.D
Woli Bozej nie sposob ogarnac ludzkim rozumem...Codziennie z Wami.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
♥♥
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba mam śp. Bartka
[*][*] dla Karolinki i Jędrusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.” Śpijcie spokojnie. Światełko na dzisiaj.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Nasze serca zawsze będą za Wami tęsknić........
Zgłoś SPAM
Ania,Maciek,Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Was ...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Jędruńku Mój.Rok temu byłeś chory.Opiekowałam się Tobą.Bawilismy się
wtedy w szkołę.Ty byłeś nauczycielem,a ja
praktykantką,pamiętasz?Najlepszym uczniem był Bugs Nowak,a najgorszym
Dino..wróć Kochany
Zgłoś SPAM
s. śp. Tomasza Chlipały
Wieczne życie wieczne spoczywanie; Wieczną radość daj Im Dobry Panie;
Wieczne szczęście nie pytaj dla dlaczego; Daj Im Boże- bo Oni są watci
tego...
Zgłoś SPAM
mama
Córuś Najdroższa,kolejna sobota bez Was.Jak mamy żyć,Kaluniu,kiedy to Wy
dawaliście nam do tego życia energię.Tak bym chciała Cię przytulić,choć
na sekundkę...tak bym chciała.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.