[*][*]dla Was od nas na dobranoc i na dzień dobry.
Zgłoś SPAM
S. Ś.P. Tomasza Chlipały(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
pamiętam...[*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Jutynki
światełko dla Was Aniołki (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Wasza mama i babcia
Dobranoc Córeczko.Dobranoc Wnusiu.Śpijcie Kochani.Kiedyś śpiewałam Wam
kołysanki.Najpierw Tobie Kalusiu Moja,a potem,po latach te same Twojemu
Syneczkowi.Bardzo je lubiliście,Dzieci Moje Najdroższe.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasza nieobecność sprawia, że świat pociemniał...pustka jest tak
ogromna...zamiast rozmów, śmiechu, wspólnych chwil tylko cisza....i
tęsknota....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[♥]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy,przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....Światełko i modlitwa dla Was dzieci ukochane....
Zgłoś SPAM
Karolina
tak smutno jak patrzy się na te zdjęcia z ostatnich urodzin.. niepojęte,
niezrozumiałe, niewytłumaczalne.. czas płynie, a wszystko tak jakby
wczoraj....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Wszyscy po Was płaczą i nawet słońce ,coś słabiej świeci Deszcz też się
schował i wiatr nie wieje Bez Was nasz świat się chwieje !
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani...Tęsknota za Wami nas zabija...wszelkimi siłami od niej
uciekamy,chcemy udawać,że to się nie zdarzyło,lecz w sercu słychać głos
ten,co wciąż powtarza...to nie jest sen!(♥)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Gołąbeczki kochane, dla WAS moja modlitwa i pamięć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.