Co WAS spotkało- nas też nie minie...
WY jesteście już w domu...,
My tylko w gościnie... Śpijcie w spokoju
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Daria
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Jędrulku.Śniłeś mi się dzisiaj Najkochańszy Chłopczyku.Znowu Cię
widziałam,znowu Cię słyszałam.Znowu mogłam być przy Tobie.Ale nawet ten
sen skończył się tragicznie-umarłeś,Jędruniu Mój...
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Karolinko Moja.Śniliście mi się dzisiaj,niestety żle,Najdrożsi.Gdzie
jesteś,Córuś,czy tam Ci dobrze?Nie wiem.Ja już nic nie wiem.Wiem tylko,że
życie bez Was nie jest możliwe....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
S. Ś.P. Tomasza Chlipały (*)
Pamięć O Was
Niech Będzie Zawsze Żywa.....
Spoczywajcie W Pokoju....(*)
♥ ═ † ═ † ═ † ═ † ═ † ═ ♥
*+*``````)
*+*`````(,)
*+*`````(,))
*+*````(___)
*+*````(___)
*+*````(___)
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Was
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
Asia
[*] [*}
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą...Światełko i modlitwa
dla Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.