Wy jesteście w innym lepszym świecie bez trosk i cierpienia,my pozostaliśmy
tutaj.
Kiedy dopełnimy kresu swojej ziemskiej misji dołączymy do Was
A do tego czasu wstawiajcie się za nami u pana Boga.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Nieustające swiatełko pamięci...
Zgłoś SPAM
.
,,DLACZEGO SZUKACIE ŻYJĄCYCH WŚRÓD UMARŁYCH-NIE MA ICH TU!''
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko pamieci dla Was Karolinko i Jedrusiu.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWINSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
D
Dla Jej Synka Jędrusia
Zgłoś SPAM
D
Dla Karoliny
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Basia/Romek/Julia
[*][*] Dla Jędrusia od nas,a zwłaszcza od Julki.
Zgłoś SPAM
Basia/Romek/Julia
[*][*]Dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad [*]
Zgłoś SPAM
Martyna
Dla Karolinki i Elmusia..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Wtorek,Kochani.I co z tego?Wtorek czy piątek,jeden dzień podobny do
drugiego.Każdy z nich zabija.Zastanawiam się ,jak długo człowiek jest w
stanie wytrzymać.Dla Ciebie,Kaluniu,dla Ciebie Elmusiu i Ani
Zgłoś SPAM
mama ANi O
Czas nie zaleczy nigdy naszej rany. Dla Was Kochani .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.