Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy
po wspomnieniach.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Swiatelka Dla Was Kochani(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Karolina
Karolinko i Jędrusiu.. mija dzień za dniem, a żal cały czas taki sam..
światełko pamięci dla Was, a Najbliższych mocno tulę.. jak zawsze..
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Choć tak daleko od siebie,wciąż blisko.
Żadna chwila nie chce odejść w zapomnienie...
Gdyby był tylko jeden ból rozpłynąłby się we łzach przeżroczystych,ale
jest miłość,jej radości i bóle są nieskończone [*]
Zgłoś SPAM
Bożena
,,Wy przecież gdzieś być musicie,musicie gdzieś być...gdzieś daleko
uśmiechacie się teraz? a może tu...blisko?".
Na pewno jesteście w sercach i myślach wielu ludzi.
Karolinko,Jędrusiu(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
J
Pamiętam o Mamie Jędrusia, Karolinie...
Zgłoś SPAM
J
Pamiętam o Tobie Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
.Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Za oknem noc gwiazdy już zapala.
Wiatr do snu kołysze drzewa.
Blask świecy odbija się w szkle,
a w duszy tęsknota nutę smętną śpiewa.
Tak pusto bez Was,tak obco się zrobiło,
w zadumie płynie czas(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.