Gdy umierają rodzice, umiera przeszłość, gdy umiera partner, umiera
teraźniejszość, gdy umiera dziecko, umiera PRZYSZŁOŚĆ
Zgłoś SPAM
mama Areczka
♥
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Sobota,Dzieci Najdroższe.Powinno być gwarno,radośnie i wesoło.Powinnam być
z Wami,pomagać Wam,ugotować obiad.Teraz przejmująca CISZA.Boże,dlaczego na
to pozwoliłeś?DLACZEGO???
Zaraz będę Kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Przytul ich Boze mocno do serca otaczajac laska milosierdzia.
Karolinko i Jedrusiu swiatelko pamieci dla WAS.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
bardzo smutne światełko dla Ciebie Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
D
Dla Karoliny-Mamusi Jędrusia.
Zgłoś SPAM
D
Dla Jędrusia-Synka Karoliny.
Zgłoś SPAM
N.N.-Włocławek
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij.
Zgłoś SPAM
DP
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] Niby XXI wiek,a leku na złamane serca nadal nie ma...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.