Tak blisko,a Was nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Wami cały świat [*]
Zgłoś SPAM
K-ce
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp.Bartka
Zgłoś SPAM
D
Dla Was
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Pamiętamy każdego dnia [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*DLA Aniołków :"(
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
bardzo smutne światełko w tą słoneczną, ale jakże smutną niedzielę dla
Ciebie Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Niedziela.Piękne słońce,które rozrywa nasze serca.Jutro Jędruniu skończysz
9 latek.
Jak żyć Kaluniu?Jak żyć Jędruniu,bez Was?Nie tak miało być Dzieci
Najkochańszse.Nie tak....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Tak trudno żyć,gdy serca Wasze przestały bić...
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Gdybym mogła zerwać chociaż jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew..Zrobiłabym bukiet,taki z mego serca- dla Was..(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.