Jutro data Twoich dziewiątych urodzin Jędrusiu-Ty moja Miłości i Dumo!
Niestety po raz pierwszy bez Ciebie i Twojej Mamusi.Boże!Jaka rozpacz i
żałość ogromna w nas tkwi.
Będę się modlić gorąco.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj
Dobranoc,Najdroższe Dzieci Moje.Jutro Jędruniu Twoje Urodzinki.Pierwsze bez
Ciebie i Twojej Mamuni.Boję się tego dnia a kiedyś tak bardzo na niego
czekałam.Kocham Was i tęsknię coraz mocniej.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pokaż mi niebo, zabierz tam gdzie smutek nie dociera, otrzyj łzy, gdy chłód
ogarnie serce me, pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie....tak bardzo
tęsknimy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Na Niedzielę Miłosierdzia Bożego światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamietam...jak codzień...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Są chwile co w pamięci zostają,
choć czas mija one nie mijają.(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Bożena
Na niebie słońce,lecz w sercach Waszych najbliższych już zawsze ciemność.
Jędrulku, jesteś taki bezpieczny w ramionach swojej mamusi.Ogarnęła Cię
nimi,chroniąc przed wszelkim złem.Na zawsze razem.*
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jędrusia...
Zgłoś SPAM
J
Jędrusiowi...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*) W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO...ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*) DLA
CIEBIE KAROLINKO (*) I TWEGO SYNECZKA (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA WAS TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Śpijcie
spokojnie Karolinko..Jędrusiu..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.