W dniu Twoich urodzin Jędrusiu
"jesteś i będziesz trwać w Naszych myślach niezapomniany..."
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
JEDRUSIU...urodzinowe swiatelko dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
KAROLINKO i JEDRUSIU. ...swiatelko naszej pamieci dla WAS kochani.
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*] urodzinowo dla J.
Zgłoś SPAM
mama ANi O
Karolinko,dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Kochany Jędrusiu ,Piękny Chłopczyku, dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Karolinko...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Urodzinowe światełko dla Ciebie Jędrusiu...Aniołku kochany opiekuj się wraz
z mamusią dziadkami...
Zgłoś SPAM
Dorota L.
Dla mamy Jędrka- Karoliny
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Dorota L.
Dla Jędrusia :) Wciąż pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
K-ce
Dla Ciebie Karolino- Mamo Jędrusia.
Zgłoś SPAM
K-ce
Dla Jędrusia,w tym pięknym,ale jakże smutnym dniu.
Zgłoś SPAM
Zuzia
nasza piosenka Elmidło, mam nadzieje ze na tej ulicy jestes
http://www.youtube.com/watch?v=cVloOPaf6gs
Zgłoś SPAM
Twoja,Najdroższa Córeczko,mama
Córeńko Najdroższa.Dziewięć lat temu dałaś nam Największy Skarb-Twojego
Syneczka,"Najkochańszego Baranka",jak go nazywałaś.Przytulcie się
do siebie mocno.A my w swych marzeniach przytulamy się do Was.
Zgłoś SPAM
Twoja,Najkochańszy Elmusiu,babcia Monika
Dzisiaj Twoje Dziewiąte Urodzinki,Najdroższy Mój.To niemożliwe,Kochany,że
odszedłeś.Słyszę Cię.Widzę Cię.Kocham przerażliwie mocno.Boże,pozwól
mi przytulić mojego Wnusia.Czy proszę o za wiele??
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.