Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1496369
Zapalone ponad rok temu
edzia
(*)
Zgłoś SPAM
Bożena
Jędrusiu,9 lat temu uszczęśliwiłeś Swoim przyjściem na świat Swoich Rodziców i najukochańszą Babcię i Dzidziusia.Dzisiaj ten piękny niegdyś DZIEŃ spędzasz tylko z ukochaną Mamusią.Jesteśmy z Wami.(*)
Zgłoś SPAM
Bożena
Karolinko,9 lat temu byłaś najszczęśliwszą kobietą-zostałaś matką cudownego,pięknego chłopczyka.Nie opuszczałaś Go nigdy i nie...opuściłaś.Zawsze razem-na zawsze!.(*Przytulam Was wirtualnie kochani.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć jest droższa od słów ... pozostaniecie na zawsze w sercach tych, którzy WAS kochali...Śpijcie. w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze babcia Monika
Przyniosłyśmy już z Zuzią prezenty ,Kochany.Jeśteśmy z Tobą,Malutki Mój-na zawsze!!! Już wracam do Was.Bardzo kocham i bardzo tęsknię...
Zgłoś SPAM
mama i babcia ANI O
ONI są z nami Niepokonani przez czas W każdym oddechu Życia pośpiechu są w nas. DLA JĘDRUSIA
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Sława&Michał&Mati&Marcel
Rybitwie w dniu urodzin;-)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska z Tonią
W dniu Twoich urodzin uściski i całusy, oraz nasza pamięć Jędrusiu!!!
Zgłoś SPAM
ania
Nie tak miało być... Miał być radosny dzień, ciepłe uśmiechy, cukierki w szkole, tort i prezenty.. Przesyłam Tobie Jędrusiu i Twojej Mamusi najcieplejsze światełko. Jak co dzień pomodlimy się za Was
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Karolince i Jędrusiowi najjaśniejsze światełka do nieba.....((*))
Zgłoś SPAM
Martyna
Urodzinowe swiatelko dla Ciebie kochany,sliczny chlopczyku..Przytul sie do mamusi..Boze,dlaczego tak sie stalo..?
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
tata
dla Kalusi [*]...
Zgłoś SPAM
dziadek
dla Jędrusia [*] miałbyś 9 lat...Kocham i tęsknię
Zgłoś SPAM
Twoja maminka
Kalusiu.Tulę Ciebie, Mamusiu Ty moja Jedyna.Zapalam kolejne światełko.Niech Cię ogrzewa.Przytul do Siebie najmocniej Tego Twojego "Baranka" Ukochanego.Zaraz z Zuziczką będziemy.
Zgłoś SPAM
Twoja babinka
kolejne moje światełko miłości dla Ciebie Mój Solenizancie Najkochańszy.Jedziemy do Was z Zuzią,ale nie tam powinniśmy jechać.Cukierki miałeś teraz rozdawać dzieciom w szkole.Gdzie jesteś?Wracaj Elmo
Zgłoś SPAM
Karolina
Tulę Cię mocno Jędrusiu w dniu Twoich urodzin...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5543   5544   5545   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz