Jędrusiu,9 lat temu uszczęśliwiłeś Swoim przyjściem na świat Swoich
Rodziców i najukochańszą Babcię i Dzidziusia.Dzisiaj ten piękny niegdyś
DZIEŃ spędzasz tylko z ukochaną Mamusią.Jesteśmy z Wami.(*)
Zgłoś SPAM
Bożena
Karolinko,9 lat temu byłaś najszczęśliwszą kobietą-zostałaś matką
cudownego,pięknego chłopczyka.Nie opuszczałaś Go nigdy i
nie...opuściłaś.Zawsze razem-na zawsze!.(*Przytulam Was wirtualnie kochani.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć jest droższa od słów ... pozostaniecie na zawsze w sercach tych,
którzy WAS kochali...Śpijcie. w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze babcia Monika
Przyniosłyśmy już z Zuzią prezenty ,Kochany.Jeśteśmy z Tobą,Malutki
Mój-na zawsze!!!
Już wracam do Was.Bardzo kocham i bardzo tęsknię...
Zgłoś SPAM
mama i babcia ANI O
ONI są z nami
Niepokonani przez czas
W każdym oddechu
Życia pośpiechu są w nas.
DLA JĘDRUSIA
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Sława&Michał&Mati&Marcel
Rybitwie w dniu urodzin;-)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska z Tonią
W dniu Twoich urodzin uściski i całusy, oraz nasza pamięć Jędrusiu!!!
Zgłoś SPAM
ania
Nie tak miało być... Miał być radosny dzień, ciepłe uśmiechy, cukierki w
szkole, tort i prezenty.. Przesyłam Tobie Jędrusiu i Twojej Mamusi
najcieplejsze światełko. Jak co dzień pomodlimy się za Was
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Karolince i Jędrusiowi najjaśniejsze światełka do nieba.....((*))
Zgłoś SPAM
Martyna
Urodzinowe swiatelko dla Ciebie kochany,sliczny chlopczyku..Przytul sie do
mamusi..Boze,dlaczego tak sie stalo..?
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
tata
dla Kalusi [*]...
Zgłoś SPAM
dziadek
dla Jędrusia [*] miałbyś 9 lat...Kocham i tęsknię
Zgłoś SPAM
Twoja maminka
Kalusiu.Tulę Ciebie, Mamusiu Ty moja Jedyna.Zapalam kolejne światełko.Niech
Cię ogrzewa.Przytul do Siebie najmocniej Tego Twojego "Baranka"
Ukochanego.Zaraz z Zuziczką będziemy.
Zgłoś SPAM
Twoja babinka
kolejne moje światełko miłości dla Ciebie Mój Solenizancie
Najkochańszy.Jedziemy do Was z Zuzią,ale nie tam powinniśmy jechać.Cukierki
miałeś teraz rozdawać dzieciom w szkole.Gdzie jesteś?Wracaj Elmo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.