Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata.... ŚWIATEŁKO MODLITWA
I PAMIĘĆ ♥)(♥)Pokój Twej Duszy(♥)
Zgłoś SPAM
Martyna
Dla cudnego chlopczyka Jedrusia i jego cudnej mamusi..Codziennie z Wami i
Waszymi najblizszymi..
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
I tylko Anioł na mogile czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał......Światełko
i modlitwa dla Was.Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
.
Jak tu nie płakać.Tyle wspomnień,które bolą.Pamiętamy o Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.