♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥ ...To co dał nam świat
niespodzianie zabrał los dobre chwile skradł niosąc w zamian smutek i
łzy....
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
[*][*]
Zgłoś SPAM
Bożena
Dla Was ukochani,jak zawsze moje myśli i najpiękniejsze światełka.
Zgłoś SPAM
S. Śp. Tomasza Chlipały(*)
Odpoczywajcie W Pokoju. (*) -Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
<3 <3 <3
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was dni, nie ma uśmiechu, puste dni i noce, zostały tylko
tęsknota, łzy i wspomnienia razem przeżytych lat...Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Jedruniu Moj.Co robisz,gdzie jestes Najdrozszy?Babinka tak teskni.Kiedy nie
widzielismy sie najdluzej przez kilka dni zawsze mowiles-babciu tesknilem
bardzo.A co ja teraz mam powiedziec Wnusiu Jedyny?
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Dobranoc Coreczko Moja.Tak mi caly czas smutno,coraz smutniej.Zaraz minie 10
miesiecy...czas nie leczy rany.Kazdy dzien przynosi wiekszy bol i
tesknote.Poradz cos ,Kochana.Zawsze mialas tyle optymizmu
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Żal że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno
wszystko już potem za mało
choćby się łzy wypłakało
nagie niepewne
- ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Bez Was...gaśnie każda nasza radość,słońce nie ma blasku, ptaki już tak
pięknie nie śpiewają,kwiaty straciły swe piękno i zapach - wszystko jest
bezsensowną stratą.(♥♥)
Zgłoś SPAM
JULIA 10 LAT DLA JĘDRUŚIA
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
NN
BOŻE JAK JA BYM WAS CHCIAŁA WSKRZESIĆ.OBUDZIC Z TEGO DŁUGIEGO SNU BOŻE
DLACZEGO TO SIĘ WŁASNIE MUSIAŁO WYDARZYC CZY TO TAK MUSIAŁO BYC
?????????????????????????????????????????.
Zgłoś SPAM
Karolina
cały czas o Was myślę, chociaż się nie znaliśmy.. jestem tutaj kilka razy
dziennie.. tulę mocno do serca Rodziców - Dziadków i Zuzię.. światełko dla
Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukamy swych dróg, ale tam na
górze kiedyś spotkamy się znów...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.