Szary dzien.Dobrze,ze bez slonca.Ludzie mowia,zeby nie plakac,ze odeszliscie,ale
cieszyc sie z tego,ze byliscie.Jak to zrobic,Dzieci moje,kiedy chce tylko
jednego w zyciu-zebyscie do nas wrocili
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy
czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd ...
światełko od Wszystkich którzy tęsknią (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
KAROLINKO i JEDRUSIU.. smutne swiatelko.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
D
Dla Ciebie Karolino
Zgłoś SPAM
D
Dla Ciebie Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Karolinko pamiętam o Was...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi Moi.Do smutnego jutra...Kocham Was Najmocniej!!!Dobranoc
Aniu Kochana.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
wróciłem od Was, tęsknię...[*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
dzień w niebieskim szaliku ...od Ciebie Karolino...światełko dla Was jak
codzień [*][*]
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Karolinko Jędrusiu Światełka Dla Was{*}{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność
połączyło....
Zgłoś SPAM
K
Nie mogę przestać o was myśleć,dla was... (*)
Zgłoś SPAM
S. Ś.P. Tomasza Chlipały(*)
❀❤❀❀❤❀Nieustające
Światełko
Pamięci
(*)Niech Zawsze Wam Płonie❀❤❀❀❤❀ - Dla Karoliny I Jądrusia
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niegasnące światełko pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.