Tyle ludzi Was kocha, tylu za Wami tęskni.. Jak to się mogło stać? [*] [*]
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
wróciłem od Was..dobranoc Dzieci..[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy,przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....Światełko i modlitwa dla Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi.Jutro nasz czwartek,Jędruniu.Ile tych czwartków było już
bez Ciebie i jak to się stało,że ja tu jeszcze jestem?Bardzo mi żle Dzieci
Moje,naprawdę bardzo.Kocham Was ponad wszystko...
Zgłoś SPAM
Asia
Karolinie i Jędrusiowi (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu, w każdej chwili i
w oddechu, we łzach, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która
męczy...wszędzie Jesteście Aniołki...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
KAROLINKO....JĘDRUSIU......bo to co miało sens odeszło razem z Wami....i
zgasło słońce kiedy jeszcze był dzień...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
W pamieci i modlitwie(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Was Dzieci kochane....
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
KOCHANE DZIECI - tak smutno w te puste dni, bo nie ma WAS.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥ WRAZ Z ♥ ♥ MODLITWĄ ♥ ♥ DLA CIEBIE ♥
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Zgłoś SPAM
M.D
W myslach i modlitwie - zawsze z Wami
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane.W których
na zawsze ból zostanie.Karolinko-Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama ANI (*)
Karolince ,Jędrusiowi(**)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie .. [*] ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.