życie choć naznaczone
łez deszczem
na przekór wszystkiemu
ciągle jeszcze wierzę i jestem ...DLA CIEBIE MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA
KAROLINKO-JĘDRUSIU.....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Dlaczego? Nigdy nie zrozumiemy. Dlaczego? Pojąć tego niestety nie umiemy.
Dlaczego? To bardzo trudne pytanie. Dlaczego? Tylko Bóg odpowie na nie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
A ja wciąż nie wierzę...Karolinko, Jędruniu światełka najjaśniejsze dla
Was Kochani
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Moim Dzieciom,które kocham ponad wszystko....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Ci co odchodzą wciąż z nami są, czujesz Ich moc, gdy jest żle, więc gdy
rozmawiasz to......Oni cię widzą, Oni są.....
Zgłoś SPAM
HALINA
Wezwałeś ich Panie do siebie za wcześnie.
Nie byliśmy rozstać się gotowi jeszcze.
Wybacz nam,proszę nasz smutek i żal
I pomóż zrozumieć Twój Boski plan...((**))
Zgłoś SPAM
OLA
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk i żona Stefana Jaciuk
Dla Karolinki i jej synka Jędrusia zapalam śliczne światełko do nieba,to dla
Was ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
(*) Spoczywajcie w Pokoju (*) (*) i Czuwajcie nad Tymi (*) (*) którzy Was
Kochają (*) (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(((***)))***(((***)))***(((***))) W
PAMIĘCI ZOSTAJĄ ŻYWE OBRAZY....
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie przytulam do serca piękne
wspomnienie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥♥!
Karolinko,Jędrulku pamiętamy zawsze!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] ...a dzień do dnia,tygodnie,miesiące,lata,byle odbyć czas
przechodnia,skończyć swoją służbę świata! [ S.Witwicki ]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.