Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
____Wieczorami myślę o WAS,całym swoim istnieniem....
o świcie czekam aż PRZYJDZIECIE______
______________KAROLINKO-JĘDRUSIU-KOCHANI_______________
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
KAROLINKO JĘDRUSIU DZIEŃ DOBRY
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Kochani Moi,Najdrożsi Moi,kolejny dzień,kolejna udręka..kolejna męka ,która
zaczyna się wraz z przebudzeniem.Niby chodzimy,niby żyjemy,ale nas już dawno
nie ma.Odeszliśmy z Wami,Kaluniu,Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Karolinko, Jędruniu to nie tak miało być...to wszystko nie tak...
Zgłoś SPAM
.M.D...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Jędrusiu! Cały czas czekam na telefon od Twej Mamy,że masz czas i
odwiedzisz nas,a Twoja Babcia Cię przywiezie i spędzimy miło czas...Brakuje
nam Twych mądrych opowieści, oraz Twego śmiechu...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Modlę się za Was ANIOŁKI.Niech Pan z niebios Was błogosławi w niebie .
Zgłoś SPAM
Halina
Płomyków tysiąc
niech cicho płonie,
jak dywan świateł
ciepłych,ruchliwych,
jak pozdrowienie
dla tych, co w niebie...<**>
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.MIchałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Jesteście w naszych sercach każdego dnia - Karolinko, Jędrusiu ...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Beata Oworowska
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu... Do jutra Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.