Skończył się nasz czwartek.Byłam z Wami,jak zwykle."Amandę i
duchy"już,Jędruniu kończymy.Jutro piątek,dawniej ulubiony..teraz nie ma
już nic,nie ma dni,tylko wszechogarniająca pustka.Kocham Was Dzieci
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Dobranoc Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech drogę oświetlają Wam słońca promienie a każdy obdarzy cudownym
spojrzeniem(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Śpicie cicho, Aniołki kochane ..Bez smutków i bez cierpienia.Bądźcie
szczęśliwi w lepszym świecie. இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Asia
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione chociażby przy
rozstaniach. [...] .Janusz L. Wiśniewski,
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Odeszliście tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić;....
KAROLINKO....JĘDRUSIU....
Zgłoś SPAM
mama ANI O (*)
...my już nie żyjemy my przemieszczamy się a świat pędzi dalej .Karolince
,Jędrusiowi(**)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Barn's burnt down... now... I can see the moon...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Kochani...Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tak blisko,a Was nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Wami cały świat ♥ !:"( Aniołki !
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber To nie był czas. To nie była pora.!!!!!.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.