Dzień wstał kolejny,a my nadal nie wierzymy,Najdrożsi,że już nigdy Was nie
przytulimy,nigdy nie pośmiejemy się razem,nigdy nie posmucimy się razem.My
niczego już bez Was nie zrobimy,Dzieci Nasze..
Zgłoś SPAM
HALINA
Kochany człowiek nie umiera... żyje wciąż w słowach, myślach i marzeniach
..[[**]]
Zgłoś SPAM
Dorota
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Z królestwa pokoju i łagodności Pan Was wezwał. Czuwajcie nad swoimi
bliskimi, którzy zawsze o Was myślą."
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Babrbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*][*]
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Kochany człowiek nie umiera ...
Żyje wciąż w słowach,myślach i marzeniach ...
Cieplutkie światełko Karolinko i Jędrusiu
(*)((*))(*)
Z największym smutkiem. Ale Pani - tak wspaniały człowiek - nie może się
tak zadręczać!!! Rozumiem Pani straszną tragedię, ale rozpacz niczego nie
zmieni. Proszę żyć i to jest światełkiem dla bliskich
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
Przechodzień
Dzisiaj czwartek. Jestem z Panią mamą-babcią. I czytam "Amandę i
duchy". I wiem, że nie chodzi o "mówienie" i światełka. Ja
tak bardzo chciałabym Panią przytulić i mocno pocałować, i przytulić.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.