Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1493003
Zapalone ponad rok temu
Wasza mama-babcia
Dzień wstał kolejny,a my nadal nie wierzymy,Najdrożsi,że już nigdy Was nie przytulimy,nigdy nie pośmiejemy się razem,nigdy nie posmucimy się razem.My niczego już bez Was nie zrobimy,Dzieci Nasze..
Zgłoś SPAM
HALINA
Kochany człowiek nie umiera... żyje wciąż w słowach, myślach i marzeniach ..[[**]]
Zgłoś SPAM
Dorota
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Z królestwa pokoju i łagodności Pan Was wezwał. Czuwajcie nad swoimi bliskimi, którzy zawsze o Was myślą."
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Babrbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*][*]
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Kochany człowiek nie umiera ... Żyje wciąż w słowach,myślach i marzeniach ... Cieplutkie światełko Karolinko i Jędrusiu (*)((*))(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...przytulcie Kochani mamę-babcię, proszę...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
miejcie jutro w opiece Zuzię, pls
Zgłoś SPAM
Przyjaciel mamy-babci
Z największym smutkiem. Ale Pani - tak wspaniały człowiek - nie może się tak zadręczać!!! Rozumiem Pani straszną tragedię, ale rozpacz niczego nie zmieni. Proszę żyć i to jest światełkiem dla bliskich
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
Przechodzień
Dzisiaj czwartek. Jestem z Panią mamą-babcią. I czytam "Amandę i duchy". I wiem, że nie chodzi o "mówienie" i światełka. Ja tak bardzo chciałabym Panią przytulić i mocno pocałować, i przytulić.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5210   5211   5212   ...   5745   5746    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz