Po chwili wspomnienia, następuje chwila westchnienia.
______________KAROLINKO-JĘDRUSIU KOCHANY_______________
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] dla Karolinki i Elmusia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Musimy nasz smutek oswoić, musimy go nawet polubić, to nasza pamiątka po Was,
nie wolno nam jej zgubić....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Asia/Kaja
Ktoś stoi nad opuszczonym grobem, Jeszcze nie dawno, był ktoś kogo kochano, a
teraz odszedł. Są puste miejsca, których nie zapełni się niczym.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios
bram...
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko mej pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.Stanisław
Jerzy Lenc. zapalam światełko mojej pamięci dla Ciebie Aniele i dla Twojej
Mamuni
Zgłoś SPAM
ania
Najbardziej bolą nas wspomnienia,którymi dławimy się każdego wieczoru.Nie,
nie te nieprzyjemne.Tylko te najlepsze. Właśnie te bolą najbardziej.Minęło
coś pięknego co się nigdy nie powtórzy.. [*][*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
"Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim,
Moja droga Orszulo, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło..."
J. Kochanowski
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Karolinko to dla Ciebie i Jędrusia ,który jest z Tobą w niebie zapalam
śliczne światełka ,aby było wam tam rażniej .Miłujcie się i kochajcie w
niebie ,bo Bóg jest naszą miłością .Spoglądajcie z nieba
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Nowy dzień Kaluniu, Elmusiu i tylko po co on nam? Bez Was Kochani nie ma NIC...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA,GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ... A MY MUSIMY NADAL W
TĘSKNOCIE ŻYĆ....PAMIĘTAM.... (*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
w myślach i uczuciach wspieram Państwa i Panią Zuzię..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później
znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie.” Aniołki tak smutno !..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później
znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie.” Aniołki tak smutno !..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.