Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędrusiu, nigdy nie przestaniemy się
dziwić, że wstaje kolejny dzień, a my razem z nim...Bez Was nie ma NIC.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota-imieniny kota.Pamiętasz nasze wyliczanki,Jędruniu, jutro niedziela
imieniny ma Ela...to wszystko nie wróci nigdy..pogoda tak boleśnie
piękna.Zuzia już w domu-czuwajcie nad Nią nadal,Dzieci Moje
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
ZAWSZE W SERCU
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Bietka
[*][*]dla Was Karolinko i Jędrusiu z nieustającą pamięcią...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzta Szczyrba
Najjaśniesze światełko i pamięć o Was i dla Was Karolinko, Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
N.N.-Wlocławek
✿<*>_✿ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ✿_<*>✿
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] Karolinko i Jędrusiu czuwajcie nad swymi bliskimi.Poranne płomyki dla
Was.
Snuje się babie lato, poplątane nitki pajęczyny,błyszczy rosa na
wrzosach,dni stają się krótsze,tylko nasze myśli o Was, Kochani jednakie.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi.Zuzia już po wszystkim.Dorotka Was dzisiaj
odwiedziła,powspominałyśmy sobie smutno...Kochana jest.Trudno nam bez
Was,niewyobrażalnie trudno.Kocham Cię Córuś,kocham Cię Elmo...
Zgłoś SPAM
Karolina
nieustannie myślami z Wami i Waszymi najbliższymi..Karolinko, Jędrusiu..
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Żyjecie w naszych sercach;... KAROLINKO....JĘDRUSIU...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.Śpijcie spokojnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.