Piątek ulubiony Jędruniu,czwartą lekcję byś zaczynał ,Kochany,Ty Córuś
byłabyś wśród studentów swoich.Wszystko byłoby takie piękne,takie jak
być powinno.Teraz nie ma juz nic,bez Was już nic...tęsknię
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Kochane Aniołki, dla Was...(*)
Zgłoś SPAM
Basia
[{**}]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..!.. to nie był czas to nie była pora
:"( Aniołki kochane nasza pamięć
Zgłoś SPAM
HALINA
CIESZCIE SIĘ W NIEBIOSACH ZACNYM GRONEM..Tam równo wszystkich chcą doceniać.
Choć życie śmiercią zakończone.
To nie oznacza zapomnienia...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
św.Franciszek przyniósł serce wielkie i gorące, przyszedł z religią
miłości i radości, która w śpiew porwała tłumy - niech daje nam nadzieję
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Najsmutniejsze są wspomnienia,
które zadają okropny ból,
Najsmutniejsze jest własne serce
gdy cichutko woła ...
"wróćie" ...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.