Jeszcze jedno dobranoc Moje Dzieci...dobranoc moje życie....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...bez Was rozpadamy się na kawałki, codziennie od
nowa...Dobranoc Kochani. Do jutra...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Kaluniu,nie zadzwonisz już,jak zwykle póżnym wieczorem,nie usłyszę
Twojego głosu...czwartek -spałbyś u nas Jędruniu,okrywałabym Cię
kołderką,którą ciąglę skopywałeś,Malutki..tęsknię za Wami..
Zgłoś SPAM
Bietka
Niech Was ogrzeją płomyki światełek Karolinko i Jędrusiu [*][*] w tę
październikową noc...
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Napełnieni smutkiem, daleko od Was, po policzkach płyną łzy...wspominamy
tylko te dni, gdy byliśmy razem, szczęśliwi...kochamy Was i tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Jest taka ogromna moc w człowieku, która uniesie nas ku Niebu-to
Miłość.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...dlaczego Wy? przecież ten świat potrzebuje właśnie
takich cudownych ludzi jak Wy, takich kochanych chłopaków jak Ty Jędruniu...D
L A C Z E G O? co robisz? płaczę...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie moje myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy i uciekam w nieznane...tam gdzie moje dzieci
ukochane...Światełko dla Ciebie Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Jędrusiu dzisiaj widziałam w wiadomościach o 20 chłopczyka bardzo
podobnego do Ciebie.Moje wspomnienia o Tobie są ciągle żywe...Zapalam Twej
Mamie i Tobie wieczorne znicze.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kochamy, myślimy, tęsknimy - jesteśmy zawsze myślami przy Was.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Karolinko, Jedruniu ...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Tęsknota...Ból...Cierpienie...Pamięć...Wspomnienia...Nie znają czasu,
pozostają na zawsze.... KOCHANI...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]dla Karolinki i Elmusia.Moje myśli z Wami...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteście wśród
nas[*][*][*]Pamietamy.....Światełko i modlitwa dla Was Kochani zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim..!.. tylko łzy i
wspomnienia nam pozostały.Są serca w których będziecie żyć wiecznie
aniołki :"(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.