{*} {*} dla Karolinki i Jędrusia. Pamiętamy,myślimy,wspominamy wspólne,dobre
chwile...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zawsze będziecie między nami, w pamieci i sercach pozostaniecie;
....KAROLINKO....JĘDRUSIU..
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Niech to światełko odnajdzie Was, gdzieś tam, wysoko i przekaże Wam, że tu,
na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i modlitwa dla Was.Śpijcie
spokojnie......
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tworzymy obrazy w pamięci, widzimy Wasze twarze i serca, tak bardzo za Wami
tęsknimy...myśli zataczają koło, oczy naszych dusz patrzą na Was,
przytulamy poduszkę, łzy tworzą morze bólu
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dziadziuś jeszcze do Was jedzie,ja własnie wróciłam..Dorotka dzisiaj Was
odwiedziła,jaka Ona jest kochana....piątkowy wieczór,a u nas
cisza,pustka,rozpacz,że już nigdy nic....kocham Was ponad wszystko
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** JĘDRUSIU **
MIARĄ MIŁOŚCI...JEST MIŁOŚĆ BEZ MIARY...
I NASZA PAMIĘĆ... PO WSZE CZASY NASZEGO ISTNIENIA...
** JESTEŚ ANIOŁKU W MEJ PAMIĘCI I CICHEJ MODLITWIE **
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** KAROLINKO **
MIARĄ MIŁOŚCI...JEST MIŁOŚĆ BEZ MIARY...
I NASZA PAMIĘĆ... PO WSZE CZASY NASZEGO ISTNIENIA...
** JESTEŚ ANIOŁKU W MEJ PAMIĘCI I CICHEJ MODLITWIE **
Zgłoś SPAM
Beata Otworowska
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
W drogę ostatnią nie zabraliście nic I ruszyliście na skrzydłach ptaków By
w lepszym świecie na nowo żyć....Światełko dla Was kochane dzieci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech płonie światełko pamięci zostawiamy modlitwę.Odpoczywajcie w
pokoju....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki i Jędrusia...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Nasze "życie" to przemieszczanie się ,to już nie jest życie ,to
wegetacja . Karolince ,Jędrusiowi(***)
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Za wszystkie dni mojej nieobecności zapalam Ci aniołku jasne światełka do
samego nieba.Światełko też dziecino Kochana dla Twojej Mamuni
Zgłoś SPAM
inna mama
to nie był Wasz czas, to nie była Wasza godzina, to nie powinno się nigdy
wydarzyć... Świat już nigdy nie będzie taki sam bez Was... skończyło się
coś, ale nic nowego nie zacznie... smutno
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was kochane duszyczki zapalam światełko i modlę się serdecznie .Aniołki
bądżcie tam szczęśliwe w niebie u Pana naszego ukochanego .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.