„Już spadają córeczko kasztany i wieczory chłodniejsze córeczko.Dni za
dniami tak szybko mijają.Tylko miłość w jesieni się mieni.Nasza miłość
co nie zanika.Nasza miłość córeczko kochana.”♥♥♥
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] Nieustające płomyki dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Światełko do nieba w modlitwie....
Zapalam je co dnia i w ciszy wspominam WAS ANIOŁKI....
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy.I to marzenie-spotkamy
się i wiara,że w Niebie poznamy Cię....[*][*]
Zgłoś SPAM
Maciej Łuczak
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przmka
Życie jest tylko wędrującym cieniem,
nędznym aktorem, który swoją rolę
przez parę godzin wygrawszy na scenie,
w nicość przepada – powieścią idioty,
głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą" [*]
Pa,Dzieci Moje..piątek-imieniny kaczątek,jutro sobota-imieniny
kota,Jędruniu..tak było kiedyś,teraz nie zostało już nic...puste dni,puste
tygodnie...puste życie po życiu..dobranoc Najkochańsi..
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dobranoc Dzieci...
Zgłoś SPAM
Basia
[+][+] Dobranoc.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
^*/*^/*^/^*/^*/^*/^*
My
w tęsknocie zagubieni
My
w przeszłość zapatrzeni,,,
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.