Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną,
która może nieskończenie wzrastać
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dlaczego Wy? Dlaczego tak szybko?
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Cisza leczy duszę. W. Rozanow
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Karolinko, Jędrusiu, najjaśniejsze, jesienne światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..dla Was..(*)(*)...Karolinko i Jędrusiu..
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Tak Was kocham....tak bardzo Was kocham....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek i modlitwa
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdą nam Byliście co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę,
lecz mimo naszych łez potoku zgaśliście szybko jak gasną motyle....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy
szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Światełko dla Ciebie
Karolinko
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy
szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Światełko dla Ciebie
Jędrusiu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
JAK WĄTŁE JEST ŻYCIE - NIE MYŚLIMY O TYM... W BIEGU SPRAW NASZYCH, W
KOŁOWROCIE ZDARZEŃ... GDY W JEDNEJ CHWILI, W UŁAMKACH SEKUND... ŚMIERĆ NAM
ODBIERA , OKRUCHY MARZEŃ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla was kochane ANIOŁKI zapalam światełko i modlę się za Wasze duszyczki w
niebie .
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Oczy zmartwione w przestrzeni chłodu szukające błogiego ukojenia Widoku
Waszego
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko na dziś i za wszystkie dni mojej nieobecności,tak ciężko bez Was
żyć i tak smutno i sił wciąż brak do czegokolwiek.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota,dzień,w którym odebrano Wam życie...jak tu się odnależć,jak
nauczyć się oddychać,kiedy serce ściśnięte cały czas płacze..my tego
życia bez Was,Najdrożsi, nie nauczymy się nigdy...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne, sobotnie światełka dla Was Kochani, Karolinko, Jędrusiu...tak tu źle
i pusto...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.