Tobie,Jędruniu,Wnusiu Mój w niedzielę,której bez Ciebie już nie ma....
Zgłoś SPAM
mama
Tobie,Córeńko w pierwszą pażdziernikową niedzielę,smutną,jak każdy
dzień....
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela,południe..na pewno jakiś spacer byłby fajny,potem
obiad,Elmusiu,"pod Ciebie"..razem bylibyśmy,jak zawsze,a tu nie ma
żadnego razem,nie ma Was,nie ma nas..życia nie ma...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Minęła kolejna sobota. Już nawet nie liczymy tej rozpaczy, nie ma sensu
.Rozpacz jest i będzie...Karolince ,Jędrusiowi(**)
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*] niedzielna pamięć dla Elmusia.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*] niedzielna pamięć dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Smutne Niedzielne światełko - KOCHANE DZIECI.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Halina
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO DLA WAS KOCHANE DZIECI, MOJE CIEPŁE MYŚLI SĄ Z WAMI...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
niedzielne światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu
Niedzielne światełko
naszej pamięci
wraz z modlitwą
dla WAS**
♥`````````)
♥````````( (
♥```````) ) )
♥``````( (,) ) )
♥``````( ( ( (,))
♥``````((,) ) ) )
♥`````( ( ((,) )) )
♥`````( (( (,
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Mojej Kalusi,mojemu Jędruniowi,moim Dzieciom,które odeszły,a które tak
bardzo chciały żyć...kocham Was ponad wszystko na świecie..Wasza na zawsze,
maminka-babinka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Kochani...przytulcie swoją Maminkę-Babinkę, czuwajcie nad
Nią...tęsknota za Wami jest bezgraniczna, ból coraz większy, życie bez Was
to udręka...Karolinko, Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.