Swiatełko dla Ciebie maleństwo i dla Mamuni Twojej
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
A potem, kiedy się spotkamy Znów będziesz dla nas, My - dla Ciebie. Będziemy
razem szli za ręce. Po łące, po błękitnym niebie. Będziemy śmiać się i
żartować. I zrywać kwiaty z ogrodów Pana I nic nas n
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Niedzielne światełko dla Was KAROLINKO... JĘDRUSIU....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..! Aniołki światełko pamięci ..
Smutno ..!
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Cóż możemy dla Was zrobić, gdy jesteście tak daleko? Myśleć o Was,
tęsknić coraz bardziej, kochać do końca naszego istnienia i czekać, że
wreszcie się zobaczymy.....!
Zgłoś SPAM
Basia
[**] dla Karolinki i jej synka Jędrusia.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość słowem nie da się opisać Nie da się określić co naprawdę to
znaczy Ale wiadomo na pewno Jednym daje szczęście Innym zaś Dar smutku i
rozpaczy[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*] Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie to jest ważne, że można żyć samą nadzieją, lecz to, że życie bez
niej nic nie jest warte...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Was
Kochani...Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
niedzielne swiatełko wraz zmodlitwą
Zgłoś SPAM
P
Lecz żyć będą w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
PAMIĘTAMY...Jest cisza.To piękna cisza.Bez słów.Te rodzaje ciszy,każda inna
są w nas.Są z nami.Zawsze.I tak trwamy w bólu,smutku oddaniu.W
ciszy....Niedzielne światełko dla Was kochane dzieci.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
„Już spadają powoli kasztany i już wrzosów w lesie dywany.Dni za dniami
szybko mijają. Tylko miłość w jesieni się mieni.Nasza miłość co nie
zanika”
Dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...jesienna niedziela, słoneczna, tyle szczęścia powinno
być dookoła...a nie ma nic. Światełka najjaśniejsze dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Niedzielne światełko pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Cisza
Łzy
Ból
Rozstanie
Blizna w sercu
Wasz ślad
Nadzieja na spotkanie
Na wieczność oczekiwanie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.