Szukamy Was w naszych snach... Nieprzerwanie, bez wytchnienia. Co noc czekamy na
spotkanie, na te parę chwil ukojenia...światełko i modlitwę
zostawiam...((**))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach... gdzieś w ciemności po
policzku płynie łza... gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech ,na mokrej od
łez tęsknoty twarzy... [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Tęsknota jest okrutna ! Karolinko ,Jędrusiu kochani :"(
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
ania
... [*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko,dobranoc Jędrusiu...jutro zaczyna się nowy tydzień,
Karolinko studenci czekają...,Jędrusiu Twoja klasa pilnie się uczy...ach, to
nie to życie, tego życia już nie ma...już nic nie ma
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobrej nocy,Skarby Moje...tego wszystkiego nie da się jednak udżwignąć i
nawet gdybyśmy nie wiem jak próbowali,tego się po prostu nie da...kocham
ponad wszystko na świecie,Kalusiu moja,Elmusiu Mój...
Zgłoś SPAM
Basia
[**]
Zgłoś SPAM
tata Paulinki Zysk
Karolinko, Elmusiu ... Dzieci.
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Karolinko, Jędrusiu wieczorne światełko dla Was, jak smutno...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Więc,chociaż jesteście gdzieś wśród gwiazd Wolni od wszelkich ziemskich
trwóg Tutaj wśród nas został Wasz ślad A z nim tęsknota i ból..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Każdy gwiazdę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie Ciebie...i tymi gwiazdkami jesteście Wy Kochani. [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.