Lśnisz jak gwiazda na niebie.Pustka,żal uczucie nicości to jest to,co dziś w
sercu gości.Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego drugiego
anioła. Światełko dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
pamiętam zawsze i wciąż
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*) pamiętam....
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko na dziś,pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - Pamiętam
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko cieplutkie
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
PAMIĘĆ O WAS NIECH BĘDZIE
ZAWSZE ŻYWA.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Pamiętam kochani...
❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć...Światełko i modlitwa dla Was...Odpoczywajcie w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Magda
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, czasem rano, czasem wieczorem, ale
zawsze wtedy, gdy się jej nie spodziewasz.Odpoczywajcie w spokoju Aniolki.
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Kocham Cię, Elmo...
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię,Córeczko.....
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*] sił coraz bardziej brakuje..
Zgłoś SPAM
Karolina
Karolince i Jędrusiowi
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzień dobry Moje Dzieci,południe-kiedyś środek dnia,teraz to
początek..skracamy sobie te dni pełne rozpaczy,chcemy tylko spać i spotykać
Was w snach.Dla nas nie ma już życia,bez Was ,Najdrożsi już nie
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska
...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Światełka najjaśniejsze na dzień dobry dla Was Kochani, Karolinko,
Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.