Niósłbyś kwiatki Swojej Pani,Jędruniu..Pani Małgosiu my się smutno
przyłączamy...Córuś,Ty pewnie również byłabyś dzisiaj radosna i
odświętna...Dzieci Moje tak żal,tak strasznie żal....
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Kochani, dziś Dzień Nauczyciela. Karolinko, pewnie dostałabyś kwiatki od
swoich studentów, Jędrusiu niósłbyś kwiaty swojej ulubionej
nauczycielce...Ale Wy już niczego nie dostaniecie...NIGDY
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Poniedziałkowe światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Moim Dzieciom,które odeszły,a tak chciały żyć....kocham Was ponad
wszystko,tęsknię z każdą sekundą bardziej,Kalusiu,Jędruniu,Skarby Moje...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Dla Karolinki i jej synka Jędrusia światełka mej nieustającej
pamięci.
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wiem jak boli cisza w odpowiedzi na wołanie..." Pozostawiam ślad mojej
pamięci wraz z modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..!..Aniołeczki nasza pamięć :"(
kochani ..
Zgłoś SPAM
Halina
Oni stoją tuż obok,
patrzą na Ciebie
i łzy mają w delikatnych oczach...
więc nie płacz, tylko kochaj...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
Kto żyje w sercach tych
co pozostali na ziemi
ten nie umiera.....*
[*]
Światełko z modlitwą za szczęście
wieczne!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Dobranoc Wnusiu.....
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Dobranoc Córeńko
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Dzieci Moje,jutro nowy tydzień,dzieci do szkoły wstaną,dorośli do
pracy,z energią,z nadzieją..Wy tego już nie zrobicie,tak okrutnie Wam to
odebrano,Kaluniu Moja,Jędruniu Mój...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.