Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem, rozpaczą....jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS... CZASAMI NIEWIDOCZNE DLA OKA... JEDNAK WYCZUWALNE
DLA SERCA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU... ............(
...........)) ..........) \\\\ ......../ ( (
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Umiera człowiek...pozostaje po nim słowo,specyficzny do niego gest,klimat
uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...,ale pozostawił także...ogromny
smutek i tęsknotę.Modlitwa i światełko dla Cibie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki i Jędrusia...
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
KOCHANI DOBRANOC
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
Basia,Romek,Kaja,Jacek.
[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
KAROLINKO I JĘDRUSIU POKÓJ WAM WIECZNY W CICHEJ KRAINIE ***(*)(*)(*)***
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*) pamiętam....
Karolince i Jędrusiowi bardzo smutne światełko(***)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było....[*][*] Niedzielne
najjaśniejsze światełko oraz za wszystkie dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
dziadek
Jędruniu...
Zgłoś SPAM
tata
Kalusiu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Kochać kogoś, to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz” ..:"(
..aniołeczki nasza pamięć ! Kochani ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.