Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa...kochamy i
tęsknimy niezmiennie Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Asia
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Tylko łzy chronią nasze serca przed ogniem bólu:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
moja pamięć Aniołki... tak smutno i pusto... (*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wisniewskiego
Dlaczego ludzie nie rozumieją, że smutek, tęsknota, cierpienie
przywierają z czasem do kości i obłapiają serce i nie przychodzą
tylko na parę godzin, na kilka łez lecz zostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Eugeniusz Gosiewski
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Lśnisz jak gwiazda na niebie.Pustka,żal uczucie nicości to jest to,co w sercu
gości.Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego drugiego
Anioła.Światełko i modlitwa dla Was kochane dzieci
Zgłoś SPAM
Agata Kanclerz-Warachim
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
`````````````) Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Poniedziałkowe światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
Barbara Denmich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Karolinko,Jędrusiu MIŁOSC to niesmiertelność dlatego dla Waszych
najbliższych zyć będziecie wiecznie,dodajcie Im tylko sił aby mogli zyć
dalej bez was
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Jesteście w każdej minucie naszego życia.,. Na zawsze;... swiatełko
pamięci dla Was KAROLINKO... JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
przechodzien
Mysle o Was
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą...Światełko i modlitwa
dla Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko dla Was kochani..w ten słoneczny a jakże dla nas smutny
październikowy poniedziałek..இڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.