Dzień się kończy,Dzieci Moje,ten okrutny dzień,ale jutro wstanie nowy,tak
samo okrutny,wszystko już okrutne bez Was,Najdrożsi,niczego już nie ma i
nigdy nie będzie...kocham Was ponad wszystko...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Dorota
Pani Karolinko, Jędrusiu-w tym szczególnym dniu, gdy noc już zapada, zapalam
światełko bliskości z Wami i Waszymi Wspaniałymi Rodzicami i Dziadkami.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem...pustka i łza...pogodzić się z tym
nie możemy, że Bóg tak chciał....
Zgłoś SPAM
ania
... [*] [*] ...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
A łzy płyną jak rwący potok i tylko one chronią nasze serca przed ogniem
bólu:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego.
Na zawsze w naszej pamięci, na zawsze w naszych sercach.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KOCHANI
KAROLINKO I JĘDRUSIU W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dzieci Kochane, Karolinko i Jędrusiu, zapalam dla Was wieczorne, światełko
różańcowe, śpijcie w pokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.