Światełko najjaśniejsze dla Was kochani...w tym smutnym,ponurym i deszczowym
dniu.
Zapalam światełko na kilka najbliższych dni...pamiętam
zawsze.❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć ..:"( ..Aniołeczki tak smutno ..!
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) Wieczne, najjaśniejsze światełka WASZEJ pamięci (*)
(*) KAROLINCE i JĘDRUSIOWI (*)
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
moja pamięć światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Aniołki kochane odeszliście do Pana choć tego z pewnością nie chcieliście
.Jesteście i tak wśród swoich bliskich w ICH sercach na zawsze .Zapalam
światełko na dziś .
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteście wśród nas....
[*][*][*]Pamietam..... Światełko i modlitwe dla Was zostawiam....
Zgłoś SPAM
Basia i Julia
[*][*] Dla Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędrusiu...tylko żaden dzień nie będzie
już tutaj dobry bo Was nie ma...Jędrusiu, Paulinka też zbierała nakrętki i
ja ciągle je zbieram, nie umiem ich wyrzucać...
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
A gdy odchodzi ktoś bliski Tęsknota rodzi się większa Nadziei nie niesie
ranek A miłość jeszcze gorętsza...((**))
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Czwartek,Kaluniu,nasz czwartek,Jędruniu,znalazłam torebeczkę z
nakrętkami,które zbierałeś,Elmusiu z pomocą Mamusi na szczytny cel.Was nie
ma ,nakrętki są,oddam je w Waszym Imieniu na ten cel ,obiecuję
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy Nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.