Nie zawsze moge zapalic swiatelka, ale zawsze pamietam (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Śpijcie Kochani. Dobranoc.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
KOCHANE DZIECI, dla WAS wieczorna modlitwa i światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Żyjesz w sercach choć Ciebie już nie ma,i te serca co dla Ciebie biły będą
za Wami Tęskniły Aniołki (*)
Zgłoś SPAM
Asia
Dla Karolinki i Jędrusia (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej
obecności... NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO
OGRZEWA TWOJE SERCE. ZOSTAWIAM MODLITWĘ.....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Karolina
"Życie to krótki sen..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu...w każdej chwili
i w oddechu, we łzach, kwiatach...i w tęsknocie, która męczy...zawsze
Jesteście, zawsze Będziecie...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłam od Was Najdrożsi,dziadziuś pojechał...jeszcze tylko dwa rozdziały
książeczki nam zostały,Elmusiu i zaraz zaczynamy następną,przecież tak
lubiliśmy to nasze wspólne czytanie,kocham Was..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie.Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie.Światełko dla Was kochane dzieci
Zgłoś SPAM
mama śp ,łukasza młot
Serce pęka z rozpaczy
Dlaczego życie jest takie gorzkie?
Dlaczego los jest taki okrutny i zabiera nam to co bardzo kochamy?
Spoczywaj w pokoju (*)(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.