Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495964
Zapalone ponad rok temu
tata-dziadek
dobranoc Dzieci...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Dla Tych co w niebie...
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
DOBRANOC KOCHANI**
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Nie zawsze moge zapalic swiatelka, ale zawsze pamietam (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Śpijcie Kochani. Dobranoc.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
KOCHANE DZIECI, dla WAS wieczorna modlitwa i światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Żyjesz w sercach choć Ciebie już nie ma,i te serca co dla Ciebie biły będą za Wami Tęskniły Aniołki (*)
Zgłoś SPAM
Asia
Dla Karolinki i Jędrusia (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności... NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE. ZOSTAWIAM MODLITWĘ.....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Karolina
"Życie to krótki sen..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu...w każdej chwili i w oddechu, we łzach, kwiatach...i w tęsknocie, która męczy...zawsze Jesteście, zawsze Będziecie...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłam od Was Najdrożsi,dziadziuś pojechał...jeszcze tylko dwa rozdziały książeczki nam zostały,Elmusiu i zaraz zaczynamy następną,przecież tak lubiliśmy to nasze wspólne czytanie,kocham Was..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie.Lecz nigdy nie zabierze tego,co w sercu zostanie.Światełko dla Was kochane dzieci
Zgłoś SPAM
mama śp ,łukasza młot
Serce pęka z rozpaczy Dlaczego życie jest takie gorzkie? Dlaczego los jest taki okrutny i zabiera nam to co bardzo kochamy? Spoczywaj w pokoju (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Dla Was Kochani *
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki i Jędrusia...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5114   5115   5116   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz