Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalam światełko -
symbol wiecznego życia....((*))
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Pamiętam każdego dnia ...
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
Są takie chwile urocze i cudne,
lecz każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne,
pozostawiając w sercu smutek i żal
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Światełko na dobranoc dla Ciebie Karolinko i dla Jędrusia,
śpijcie spokojnie
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Alicja Siałkowska
Z wielkim współczuciem i smutkiem. Będę pamiętać!
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Pa Wnusiu,kocham Cię i tęsknię...
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Pa Córuś,kocham Cię i tęsknię...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Moje Dzieci,jesień przyszła prawdziwa,a ja cały czas myślę,gdzie
Wy..czy jest Wam ciepło,czy gdzieś jesteście,czy nicość tylko?Marzę o
Was.Tak bardzo bym chciała móc nadal się Wami opiekować
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa..śpijcie Aniołki spokojnie...
Zgłoś SPAM
ania
... Można odejść na zawsze, by stale być blisko... /ks. Jan Twardowski/
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwa zostawiamy......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.