;Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć...zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych
serc....;KAROLINKO...JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Przeżyte chwile nie giną. Nie wiemy nigdy, kiedy wypłyną z
przeszłości, by nałożyć się na to, co przeżywamy
obecnie."-aniołeczki kochane tęsknimy bardzo :"(! Kochani ..
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Tak smutno i pusto...
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko pamięci na dziś
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Dla Was Kochani w smutny jesienny dzień *
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy.Bo Twój
świat jest taki daleki...Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na
wieki.Światełko dla Ciebie Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy.Bo Twój
świat jest taki daleki...Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na
wieki.Światełko dla Ciebie Karolinko
Zgłoś SPAM
mama śp ,łukasza młot
KAROLINKO I JĘDRUSIU
NA SKRZYDŁACH ANIOŁÓW
RUSZYLIŚCIE W NIEBO
BY W ŚWIECIE LEPSZYM NA NOWO ŻYĆ ŚWIATEŁKO DO SAMEGO NIEBA DLA WAS KOCHANI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Śmierć,to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie kończy się
świat tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad...
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Kochane ANIOŁKI cieszcie się niebem .BÓG WAS wybrał bo wola była JEGO taka
.My opłakujemy WAS codziennie ,łzy same z oczu płyną bo to z miłości
wielkiej .
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,
jak wiatr gasi świecę, a rozpala ogień.........
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Każdy nasz dzień jest czerwcowym dramatem.Karolince,Jędrusiowi(**)
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Jędrusia i jego Mamusi..
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek już,weekend znowu kolejny nie dla Was i nie dla nas,Dzieci
Moje.Dlaczego to wszystko się toczy?Dlaczego świat się nie zatrzymał?Jadę
do Was,a przecież powinniście być w pracy,w szkole,Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Basia,Romek,Julka.
[*][*] Dla Karolinki i Elmusia światełka naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Ledwo rozkwitliście, już Was zerwano. Bóg tak rozkazał, Boga słuchano.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.