Zdarza się że Anioły schodzą na ziemię.To Bóg je wysyła.Zasypiają by
otworzyć oczy przy matce.Potem dorastają uroczo,pogodne. Mało kto dostrzega
ich skrzydła.I niczego nieświadome znów zasypiają...
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...to nie tak miało być
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kondolencje, znicze, wspomnienia... to takie nierealne, to takie trudne do
przyjęcia... [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* ANIOŁKI ♥*
NA DOBRANOC
MODLITWA O WASZE SZCZĘŚCIE (*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Moje Dzieci...wstajemy jak najpożniej,zasypiamy jak
najwcześniej....oby to życie szybko minęło...my bez Was nie
potrafimy..szesnaście miesięcy podejmujemy próby nieudane.Kocham Was..
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) Wieczne światełka pamięci (*)
(*) KALUSI i JĘDRUSIOWI (*)
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
Wasz tata-dziadek
jestem..czuwam.. [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To ból okrutny jak dzieci odchodzą,ale trzeba żyć dla ich
pamięci..Odpoczywajcie w pokoju.Światełko i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
By Wasza droga była rozświetlona Pamięcią , Szacunkiem i Miłością.
Świeć Panie nad Duszą Karolinki i Jędrusia.:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO
MOJEJ PAMIĘCI
[[**]]
Z nadzieją w sercach czekamy,
że kiedyś na pewno się spotkamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ludzie odchodzą tak szybko...i zostawiają ludzi, którzy za nimi tak bardzo
tęsknią....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dziadziuś pojechał.Teraz on jest z Wami...tęsknimy do bólu..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.