*** ANIOŁKU ***
WYSTARCZYŁA JEDNA CHWILA...ABY ŻYCIE STAŁO SIĘ TĘSKNOTĄ...
JESTEŚCIE ANIOŁKI W MEJ PAMIĘCI I CODZIENNEJ MODLITWIE **
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas czekaniem,Każdy dzień
utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony rozstaniem.Światełko dla Ciebie
Jędruniu.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas czekaniem,Każdy dzień
utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony rozstaniem.Światełko dla Ciebie
w tą wstrętną sobote Karolinko
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko i modlitwa na sobotę
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Was Kochani światełka najjaśniejsze...właśnie mijamy Poznań, myślimy
o Was Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
..serca wciąż krwawią
oczy wciąż płaczą,
krzyk więżnie w gardle i dusi...
a my nic nie możemy zrobić...
Jedyne co możemy to pamietac i modlić się
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko na świecie prędko przeminie,Przeminie radość i to,co boli,
Minęło szczęście, przeszło cierpienie. A pozostało tylko
wspomnienie.Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko dla Was. Na zawsze w mojej pamięci. ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Basia
[*] dla Elmusia.
Zgłoś SPAM
Basia
[*] dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota przeklęta,południe,co zrobić z †ym czasem,jak przetrwać?W tamtym
życiu,Kalusiu,Jędruniu, układalibyśmy pewnie wspólny plan sprzątania
grobów rodzinnych...teraz ja przyjdę do Was...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Nasze ANIOŁY w niebie się radują bo są w domu PANA .My po stracie bliskich
WAS opłakujemy ,modlimy się i nie mamy miejsca tu na ziemi bez WAS kochani
.Zycie nasze jest czekaniem .
Zgłoś SPAM
Halina (*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia..aniołki !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.