Pa,Moje Dzieci.Jutro niedziela,taki rodzinny dzień..teraz pustka tylko i
CISZA.Nie spotkamy się,nie pójdziemy na spacer,nie zjemy obiadu,nie pobawimy
się Elmusiu..DLACZEGO?
Zgłoś SPAM
tata Paulinki
Najjaśniejsze światełko Waszej pamięci, Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusze się Wasze zatapiają powoli Tam,
gdzie już ludzkich głosów nie usłyszycie, Gdzie nic nie dręczy i nic nie
boli. Odpoczywajcie w spokoju
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Anioły są miłością zesłaną z Nieba.Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr
po ich skrzydeł trzepocie. Dobranoc Aniołeczki:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
... Pamiętamy .....
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
MILIONY TĘCZOWYCH ŚWIATEŁEK
NIECH ZNACZY DROGĘ DO NIEBA
MODLITWĘ Z GŁĘBI MOJEGO SERCA
NIECH WAM SKOWRONEK ZAŚPIEWA
A WY ŚPIJCIE W WIECZNEJ
SZCZĘŚLIWOŚCI....KAROLINKO I JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Można odejść na zawsze, by stale być blisko....
Modlitwa i Światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.