Za Tych, co skryli się w gęstej mgle
Krainy cichej i spokojnej,
Modlitwę serca w niebo ślę
Po tęczy barwnych wspomnień...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Kochanym Dzieciom(**)
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
"Czekanie zawsze jest między ciszą, a ciszą. Między ciszą rozstania a
ciszą spotkania\\\" .....................)
Zgłoś SPAM
IR
Dla Kochanej Karolinki i dla Kochanego Jędrunia ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie niedzielne światełko dla Was Kalusiu i Jędrusiu..
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Niedzielne światełko dla kochanych ANIOŁKÓW .
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Zostały nam tylko zdjęcia i wspomnienia tak bardzo za Wami tęsknimy my
osieroceni rodzice niedzielne swiatełko do nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu ... nie tak to miało być.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
mama łukasza młot
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* ANIOŁKU ♥*
♥*smutny wokół krajobraz
bez Ciebie,,, ♥*
♥* ♥*
#````)
#```(*)
#``((*)))
#``(((*))
#`: [___]
♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥
Pozdrawiamy i jesteśmy tu z naszym pamiętaniem.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela,Moje Dzieci..nie tak powinna wyglądać.Już powinniście wybierać
się na spacer,pogoda tak sprzyja,a ja smakołyki przygotowywać dla Was
zgłodniałych,uśmiechniętych i czekać aż drzwi się otworzą
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
teresa kedzierska
SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU +
Zgłoś SPAM
teresa kedzierska
spoczywajcie w spokoju+
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Niedziela, gdzie Was szukać Kaluniu, gdzie Elmusiu ?
Zgłoś SPAM
Basia.Romek,Julka.
[*][*] Niedzielne płomyki pamięci dla Karolinki i jej synka Jędrusia.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
Moja pamięć i modlitwa za Was Aniołki...Ciężko żyć, gdy kochane serca
przestały bić...((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.