Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Was
Kochani..Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
ania
... [*] [*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pada deszcz na dworze, pada deszcz w sercu.... [*]
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Odeszliście od nas na spotkanie z Bogiem i tam pozostaliście na zawsze.
Teraz Niebo jest Waszym domem. :((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Jędrusia...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Wspomnienia czasem nie dają zasnąć,ale bez wspomnień nie ma czego
śnić.....(Sławomir Kuligowski).Światełko dla mamy i synusia.
Zgłoś SPAM
Basia.
[*][*] Dla Was Karolinko i Jędrusiu moja pamięć zawarta w tym zniczu.
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łzą...,życie tak krótkie,a takie
mokre...Mokre od łez smutku...żalu...tęsknoty.Modlitwa i światełko dla Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.