Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1496351
Zapalone ponad rok temu
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Was Kochani..Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
ania
... [*] [*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pada deszcz na dworze, pada deszcz w sercu.... [*]
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Odeszliście od nas na spotkanie z Bogiem i tam pozostaliście na zawsze. Teraz Niebo jest Waszym domem. :((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Jędrusia...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Wspomnienia czasem nie dają zasnąć,ale bez wspomnień nie ma czego śnić.....(Sławomir Kuligowski).Światełko dla mamy i synusia.
Zgłoś SPAM
Basia.
[*][*] Dla Was Karolinko i Jędrusiu moja pamięć zawarta w tym zniczu.
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łzą...,życie tak krótkie,a takie mokre...Mokre od łez smutku...żalu...tęsknoty.Modlitwa i światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Te piękne chwile, beztroski czas, Odeszły szybko, rozdzielając nas..[*]..Aniołki śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Kochani najjaśniejsze światełko pamięci dla Was w te piękną ale jakże smutną niedzielę
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wciąż na Twoje wspomnienie , trudno ukoić cierpienie... Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustającej pamięci[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy patrzymy w nocne niebo, widzimy na nim mnóstwo gwiazd, każda świeci w naszą stronę, tak jak oczu Waszych blask ...Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Dla Was Kochani*
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
"Czekanie zawsze jest między ciszą, a ciszą. Między ciszą rozstania a ciszą spotkania\\\" .....................)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
A ból nie mija, zatapia się w nas, osieroconych rodzicach, przepełniając smutkiem - najgłębszym z możliwych...WIECZNYM.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5107   5108   5109   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz