Zgasła już świeca...ogarek się tli...zwątpienie zostaje...nadzieja
śpi...Światełko dla Karolinki i jej synka.
Zgłoś SPAM
U.
Rocznicowa pamięć..
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Marek S
Zgłoś SPAM
Maria Witwicka
Karolinko i Jedrusiu,
Zawsze byliscie i bedziecie moja miloscia I duma.
Teraz,miedzy moim zyciem a Wami sa lzy I okrutna rozpacz.
Spijcie w spokoju. Babcia i Prababcia Myszka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Zwolińska
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Odeszli, ale ciągle są w naszej pamięci... (((*)))...swiatełko dla Was
KAROLINKO... JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Kochani znów 16-ty, najgorszy dzień w zyciu dla Waszych najbliższych, dzień
kórego nigdy nie powinno być
Zgłoś SPAM
karina
16.....:(
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko na dziś na ten kolejny smutny dzień bo brakuje Ciebie
Zgłoś SPAM
karina
:(
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
kolejny przeklęty 16-ty...19.45 będę z Wami
Zgłoś SPAM
E
DLA WAS!
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Rodzice Paulinki Was odwiedzili dzisiaj...tacy są Kochani...ja zaraz do Was
wracam,książeczkę dokończymy ,Elmusiu,pogadamy troszkę,Ty Mój
Gaduło..Kalciu Ty też gadać uwielbiałaś,Córeńko.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.