Piątek imieniny kaczątek...a ja przyjdę do Was...jak każdego dnia
przyjdę...reszta nie ma znaczenia Dzieci moje...tak bardzo boli ten świat
...tak okrutnie boli tęsknota Najdrożsi
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dlaczego świat jest tak ułożony że trzeba tracić najbliższe osoby?
Pozostaje nam tylko nadzieja że tam w górze wszyscy się spotkamy! Zapalam
światełko pamięci,niech płonie jasnym blaskiem..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Basia
Karolince i Jędrusiowi pamięć.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Piątek... imieniny kaczątek... Smutno do bólu Kochani...
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-weekend nadchodzi, ale bez Was już tylko pustka, nie tak
miało być...płomyki pamięci zapalam dla Was [**].
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ Dzień dobry ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czasem jest taki czas. Tyle smutku wzbiera w Nas. Im bardziej szczęścia
czekasz. Im bardziej pragniesz. Tym większa żałość, boleść, płacz. Gdy
nastaje smutku czas. KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
ania
Myślę o Was codziennie, modlę się za Was codziennie... Tylko słów czasem
brak.. Żal taki ogromny..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.