;Nagle tak cicho zrobiło się w naszym świecie bez Was kochani;.──═♦
♦═── ──═♦ ♦═── ──═♦ ♦═──.
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko..dla Ciebie Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko,Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
I
*<* ......
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Skarby najdroższe, Anioły, moje serce zawsze tuli Was...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Czwartek Elmo...nasz czwartek...pewnie w szkole byłbyś teraz...w której
szkole/nie wiem...przez siedem lat była Da Vinci.. wyobrażałam sobie Ciebie w
klasie...teraz nawet tego nie mogę..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
₪ ♨️ Światełko pamięci zapalam z głębi serca dla WAS kochani ♨️
₪
Zgłoś SPAM
Basia
Mglisty poranek, ale pamięci o Was, mgła nie zasłoni...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne, bezsilne dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Dorota
Czwartkowe płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia-niech płoną wiecznie
[**].
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Wieczorny płomyk od nas, dla Was, Mamo z synkiem. (*) (*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Deszcz dzisiaj Dzieci moje...mokro u Was...tęsknię okrutnie
Kaluniu...tęsknię do bólu Elmusiu mój...a miała być środa imieniny loda i
Twoje skałki Wnusiu Jedyny...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko kochana...❤❤❤❤
Jędrusiu kochany...❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Pamięć jest wieczną miłością.” ❤️ ☀️
Pokój Wam Karolinko i Jędrusiu
♥*✿*°*°*•✿•*°*°*✿*♥*✿*°*°*•✿•*°*°*✿*♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.