,, Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu. W ten sposób świat posuwa się
naprzód. Ale pamiętajmy o tych, Którzy odchodzą... ta pamięć daje Im
nieśmiertelność..." Kochani, pamiętam...
Karolinie i Jędrusiowi sobotnie płomyki pamięci zapalam [**].
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️Z CAŁEGO SERCA
DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA DLA ANETKI
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
❤
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą ...
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
Zgłoś SPAM
ania
The sound of silence....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
[❤️] Światełko Pamięci [❤️] Waszej Pamięci Karolko i Jędrusiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.