°¤¸♥¸¤°
„Bywa nieraz,
że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
°¤¸♥¸¤°
Światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Nie miałam dostępu do internetu.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Kochani... Do smutnego jutra...
Zgłoś SPAM
Basia
Wieczorny płomyk pamięci dla Karolinki i Elmusia.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...
Jędrusiu...
♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..♥..
ღ✿ღ___... (°)(❤️♦♦♦❤️) (°)...___ღ✿ღ_ Światełko i
modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___...
(°)(❤️♦♦♦❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
i
{**}................światełko jesienne
Zgłoś SPAM
Basia
Wstał nowy dzień, pewnie coś nowego przyniesie. Smutek, pozostał jednak
niezmienny i taki pozostanie do końca naszych dni. Jasne płomyki pamięci dla
Was zapalam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.